Правила Студії
1. Учень має право обрати як абонементне так і разове відвідування.

2. Абонементний тариф на 4 заняття розрахований на відвідування занять один раз на тиждень, на 8 занять - два рази на тиждень.

3. Максимальна тривалість Абонемента до 5 тижнів з дня першого заняття ( 4 основних + 1 резервний, для переносу занять в разі потреби). Сплачується авансом наперед, що гарантує резервування годин для занять.

4. Якщо учень бажає мати гнучкий графік, то кожне заняття сплачується як разовий "Майстер Клас" та призначається окремо. Підтвердження запису на разовий урок відбувається після повної передоплати за урок.

5. Тривалість індивідуального заняття - 45 хвилин. Спізнюючись на урок учень скорочує його тривалість.

6. Відміна/перенос заняття в Абонементах, а також разових занять "Майстер Клас " можливі за умови попередження учнем адміністратора студії не пізніше аніж за три години до уроку, інакше - заняття згорає без можливості його відпрацювання.
Виключення: якщо ви не можете дістатися на уроку через повітряну тривогу - урок не згорає і переноситься.

7. В разі завчасного попередження, заняття автоматично переноситься на резервний тиждень абонементу, згідно фіксованого графіку. Також учню можуть бути запроновані додадткові вільні години для відпрацювання цього занняття раніше.
❗️ Всі невідпрацьовані заняття згорають по закінченню терміну дії Абонементу.
Групові заняття не переносяться.

8. Оплата наступного абонементу вноситься на останньому уроці поточного абонементу, що зберігає за учнем фіксований графік занять.

9. Оплачений абонемент не підлягає поверненню.

10. Вчитель, за потреби, може перенести заняття по вашому абонементу на інший день в рамках терміну дії абонементу.

11. У разі, якщо вчитель, за поважних причин не встигне відпрацювати, перенесені ним заняття до кінця дії абонементу, учень сплачує наступний абонемент для бронювання своїх годин в подальшому. Недопрацьовані заняття додаються до нового Абонементу в межах терміну його дії.

12. Якщо ж учень не бажає оплачувати наступний абонемент - за ним залишається право відпрацювати заняття, перенесені викладачем, але він втрачає зафіксовані за ним раніше години і кожне відпрацювання призначається окремо у вільні години графіку викладача.

13. Учень має можливість, по закінченню дії Абонементу, зробити паузу строком до 2-х тижнів, забронювавши подальше навчання з фіксованим графіком за умови авансової плати за Абонемент.
В такому випадку після повернення до навчання за учнем залишаються його постійні години занять. Оплата за бронювання буде врахована як оплата за Абонемент. Така можливість є в учня 1 раз на 4 місяці.

14. Термін дії подарункового сертифікату - 6 місяців з моменту його придбання. Придбаний сертифікат поверненню не підлягає

15. У разі невідвідування учнем школи протягом 2 тижнів без будь-якого попередження він автоматично виключається з графіку по поточному абонементу

16. Студія має право припинити заняття та відмовитись від роботи з учнем у разі грубої, неприйнятної поведіки та неповаги до викладачів чи адміністраторів без повернення учневі коштів за урок/абонемент. Такий учень буде недопущенний до занять в школі в майбутньому.
.
Правила InBand
1. Максимальна тривалість Абонемента до 5 тижнів з дня першої репетиції ( 4 основних + 1 резервний, для переносу занять в разі потреби). Сплачується авансом наперед.

2. В учасників є можливість перенести 1 репетицію за Абонемент попередньо узгодивши це усім гуртом та попередивши адміністратора хоча б за день до її проведення (до кінця робочого дня перед репетицією)

3. Якщо хтось з учасників не може прийти, репетиція буде проводитись з учасниками, що будуть присутні.

4. В разі завчасного попередження, репетиція автоматично переноситься на резервний тиждень абонементу, згідно фіксованого графіку. Також учасникам можуть бути запроновані додадткові вільні години для відпрацювання репетиції раніше.

5. Оплата наступного абонементу вноситься на останній репетиції поточного абонементу, що зберігає ваш фіксований графік.

6. Оплачений абонемент не підлягає поверненню.

7. Куратор, за потреби, може перенести репетицію по вашому абонементу на інший день в рамках терміну дії абонементу.

8. У разі, якщо куратор, за поважних причин не встигне відпрацювати, перенесені ним репетиції до кінця дії абонементу, учасники сплачують наступний абонемент для бронювання своїх годин в подальшому. Недопрацьовані заняття додаються до нового Абонементу в межах терміну його дії.

9. У разі невідвідування учнем школи протягом 2 тижнів без будь-якого попередження він автоматично виключається з гурту

10. Студія має право припинити заняття та відмовитись від роботи з учнем у разі грубої, неприйнятної поведіки та неповаги до викладачів чи адміністраторів без повернення учневі коштів за урок/абонемент. Такий учень буде недопущенний до занять в школі в майбутньому.
.
Жодних екзаменів,шаблонів чи форматів!
Лише дружня атмосфера, індивідуальний підхід і творчий розвиток для кожного!
Ми допоможемо втілити в життя твої ідеї!
  • В InTone команда молодих професіоналів, які почують твої бажання і відкриють тобі новий погляд на вивчення музики.
  • Працюй з піснями улюблених жанрів та виконавців.
  • Записуй хіти в професійній студії
  • Збирай гурти та крокуй до мрії разом з новою музичною хвилею

InTone

Ми допоможемо втілити в життя твої ідеї!

  • В InTone команда молодих професіоналів, які почують твої бажання і відкриють тобі новий погляд на вивчення музики.
  • Працюй з піснями улюблених жанрів та виконавців.
  • Записуй хіти в професійній студії
  • Збирай гурти та крокуй до мрії разом з новою музичною хвилею

InTone

Отримати знижку на перше заняття
Перший крок до мрії просто зараз!
Запишись вже зараз і отримай -50% на перше заняття
Ім`я
Номер телефону
Курс
*Натискаючи на кнопку "Записатись", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Не соромтесь зв'язатись із нами!
Ми радо відповімо на ваші запитання!
Пн-Пт: 10.00 - 20.00 / Сб-Нд: 10.00 -17.00

☎ +380 99 186 9442
☎ +380 96 602 3961
✉ intone.school.studio@gmail.com
⟟ вул. Небесної сотні 14а
Усі фото та відеоматеріали належать InTone Studio та її власникам і використовуються лише для демонстраційних цілей. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних проектах.
Copyright 2024. Всі права захищено.
Made on
Tilda